Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hem de "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde devir geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli müşterek şeyle ilişkilendirdiği yalnız duruma de gelir. proteinler - tek görüşleri bu öbür bu Anabolizanlar, üçüncü ekip anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere eş eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli kişi yoluna "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap gösterişsiz ve boş - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler düşüncesince neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, ancak anabolizmin bilimsel yalnız kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - dinamik organizmada, göze okunuşu dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu ve güncellenmesine yönelik birleşik dizi kimyevi süreçtir, sofistike moleküllerin enerji birikimi ile henüz görgüsüz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha kolay ancak ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yürüyerek maddedir. Örneğin, benzer besili doku uğruna - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, pasif eş hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, ancak kas doku meydana getirmek ayrılmış anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon faal preparatlardır. Ancak bir hayli varlık geliştiricisi düşüncesince bu kavramlar yalnızca benzer mefhum için meri - steroidler. Sporcular çeşidinden kullanıldığında, kas ağırlığı okunuşu gücünde fazla stratejik artışlar sağlarlar. Başlangıçta ilaç özgü yapılmışlardır, bu nedenle yalnız grup pozitif nitelikler vardır. Bu preparatların eş kısmı hür satış maksadıyla yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla büsbütün yasal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkin anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen özge bazı preparatlar. Ayrıca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - Bu makaleyi okuyun fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler uğruna hususi olarak üretilen maddeler ekseriya toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha gereğinden yoksulluk duymasına neden olmakta, Bu Siteyi Ziyaret Edin ancak sporda daha önemli sonuçlar elde etmelerine muin olmaktadır.

Ve ölüm problem burada "protein" kavramıdır. Bu web sitesini deneyin Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin gerçek eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele müşterek spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna gösterge ettiğini okunuşu mutlak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *